Kurumsal


HAKKIMIZDA

Grup Rulman, evrensel kalite standartlarında ürünleri ve hizmetleri sunmayı, müşterilerimiz için güvenilir tedarikçi olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Grup Rulman, 1990 yılından bu yana sektöründe iş deneyimine sahip olup, Aralık 2013 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu tarihten itibaren, müşteri memnuniyetini sağlamak için; evrensel kalite standartlarında ürünleri ve hizmetleri sunmayı, müşterilerimiz için güvenilir tedarikçi olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Firmamız, Toplam Kalite Yönetimini esas alarak, sektöründe seçkin bir yapıya sahip olmayı amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Vizyonumuz
Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde, işbirliği ve yardımlaşma ile çözüm üretme anlayışında olarak birlikte kazanmak ve alanında kaliteli, saygın, lider bir kuruluş olmak.

Misyonumuz
Çalışanlar olarak kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı vizyonumuzu içselleştirerek bu hedefe dönük olarak çalışmak konusunda motive etmek, Varlığımızın öncelikli hedefi olarak, müşteri ihtiyaçlarını dinlemek, en iyi ürün ve servisle ihtiyaçlarının da üzerinde onlara cevap verebilmek, Kalite Yönetim Sistemi Standartlarının gereklerini yerine getirerek, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli üretim yapmak, kaliteyi daima ön planda tutmak, müşteri verilenle yetinse ve memnun olsa dahi, ona daha iyisini vermeye çalışmak.

DEĞERLERİMİZ

Sürekli gelişmenin bizi farklı kılacağını ve sürekli gelişimin değişime açık olmakla gerçekleşeceğini biliriz. Mükemmele ulaşma yolunda işlerimizi sürekli iyileştirmemiz ve geliştirmemiz gerektiğine inanır ve bu doğrultuda çalışırız.

“Değer katmayı, yenilikçiliği ve sürdürülebilirliği tüm faaliyetlerimizin merkezine alarak büyümeyi sağlamak” olarak ifade ettiğimiz genel stratejimiz için Ciro, Karlılık ve Sürdürülebilirlik Endeksi performans göstergesi olarak belirlenmiştir.